Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Mikołaja w Kędzierzynie-Koźlu

Adres:

ul. Judyma 1, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

Numer konta (parafia):

70 2030 0045 1110 0000 0092 1800

Numer konta (cmentarz):

56 2030 0045 1170 0000 0465 2000

 

ODWIEDZINY KOLĘDOWE

2019/20

 

 

 

 

Kolęda 2019/20

27.12.2019 r. Piątek

1. Powstańców 1 do 29

2. Powstańców 2 do 42

3. Powstańców 31-45, 44-62

4. Lompy 3a, 3b, 3c, 4, 5a.

28.12.2019 r. Sobota

1. Lompy 5b, 5c, 6a, 6b, 6c

2. Lompy 7a, 7b, 7c.10a, 10b, 10c, 10d.

3. Lompy 1e, 2a, 2b, 2c,

4. Plebiscytowa 7, Lompy 1a, 1b, 1c, 1d.

29.12.2019 r. Niedziela

1. Plebiscytowa 2a, 2b, 2c, 2d, 4a, 4b.

2. Plebiscytowa 4c, 4d, 5a, 5b, 5c. 

3. Stalmacha 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11a, 11b.

30.12.2019 r. Poniedziałek

1. Stalmacha, 11c, 11d, 12b, 13a, 13b, 13c.

2. Stalmacha 15a, 15b, 15c, 15d,

3. 1 Maja 15c,15d, 16a, 16b, 16c, 16d, 

4. 1 Maja 18a, 18b, 18c, 18d. 

02.01.2020 r. Czwartek

1. 1 Maja 10b,10c, 10d, 11a, 11b.1.

2. 1 Maja 11c, 11d, 11e, 12a, 12b.

3. 1 Maja 12c, 12d, 13a, 13b, 13c, 13d.

4. 1 Maja 14a, 14b, 14c, 15a, 15b. 

03.01.2020 r. Piątek

1. 1 Maja 9c,9d, 9e, 9f, 10a. 

2. 1 Maja 6a,6b, 6c, 9a, 9b. 

3. 1 Maja 2c,4d, 4a, 4b, 4c, 4d. 

4. 1 Maja 1c,1d, 2a, 2b. 

-04.01.2020 r. Sobota 

1. 1 Maja 1a, 1b. 

2. Matejki 2, 4, 8, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25.

3. Matejki 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38.

4. Pionierów 1a, 1b.

05.01.2020 r. Niedziela.

1. Pionierów 1c, 1d.

2. Pionierów 2a, 2b, 2c,2d, 2e, 

3. Pionierów 3a, 3b. 

07.01.2020 r. Wtorek 

1. Pionierów 3c, 3d. 

2. 11 Listopada 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 12a,12b.                           

3. 11 Listopada 12c, 12d, 12e, 14a, 14b,14c, 14d, 14e.

08.01.2020 r. Środa

1. 11 Listopada 2b, 2c, 2d, 4a, 4b,4c. 

2. 11 Listopada 4d, 4e, 6a, 6b, 6c,6d. 

3. 11 Listopada 6e, 8a, 8b, 8c, 8d,8e.

09.01.2020 r. Czwartek

1. Harcerska 10c, 10d, 10e.10f, 10g, 10h.

2. 11 Listopada 1a, 1b, 1c,1d, 1e. 

3. 11 Listopada 1f, 1g, 1h, 1i, 1j,2a.

10.01.2020 r. Piątek

1. Piękna od początku

2. Aroniowa, Piękna od końca

3. Harcerska 8a, 8b, 8c, 8d, 8e,8f, 9, 10a, 10b, 

11.01.2020 r. Sobota

1.Dmowskiego 6b, 6c, 6d, 6e, 6f, Harcerska 1, 2a, 2b, 2c, 2d.

2. Harcerska 2e, 2f, 3, 4a, 4b, 4c, 4d. 

3. Harcerska 4e, 4f, 5, 7, 

 

  -12.01.2019 r. Niedziela

     1. Dmowskiego 2e, 2f, 3a, 3b., 3c, 

        2. Dmowskiego 3d, 4a, 4b, 4c.4d, 4e, 4f, 6a,

       13.01.2020 r. Poniedziałek

       1. Dmowskiego 1d, 1e.2a, 2b, 2c, 2d, 

       2. Dmowskiego 1a,1b, 1c. 

       3. Wojska Polskiego 16a, 16b, 16c, 16d, 16e. 

        14.01.2020 r. Wtorek

     1. Wojska Polskiego 14a, 14b, 14c, 14d, 14e,

     2. Wojska Polskiego 12a, 12b, 12c, 12d, 12e, 

     3. Damrota 32a, 32b, 32c, 32d, 32e, 32f, 32g, 32h, 32i,

      15.01.2020 r. Środa

     1. Damrota 1, 3,7, 9, 9a, 11, 13, 15, 19a, 19b,

     2. Damrota 19c, 21a, 21b, 21c.

     3.Damrota 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24,26.

      16.01.2020 r. Czwartek

       1. Jana Pawła II 4a.

       2. Jana Pawła II 4b.

       3. Jana Pawła II 3, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 20.28a, 28b, 28c,

        17.01.2020 r. Piątek

        1. Wąska. Krótka, Słoneczna 1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 2b,

       2. Dworcowa od końca.

       3. Traugutta, Plac Wolności 3-12.

       18.01.2020 r. Sobota

       1. Grunwaldzka 9-65.

        2. Grunwaldzka 91-68 i Topolowa i Ogrodowa, Starowiejska 

       3. Gajowa od początku, Jaśminowa.

       - 19.01.2020 r. Niedziela

        1. Spokojna, Lipowa. 

        2. Akacjowa od początku. 

        20.01.2020 r. Poniedziałek

        1. Orzechowa, Morwowa, Modrzewiowa, Głogowa, Leszczynowa.

        2. Jodłowa od początku.

        3. Wiśniowa, Jesionowa.

        21.01.2020 r. Wtorek

        1. Brzozowa, Kalinowa.

        2. Grabowa, Jaworowa, Platanowa. 

        3. Kanałowa od początku.

        22.01.2020 r. Środa

        1. Parkowa od początku.

       2. Parkowa od końca.

        3. Głowackiego 24-1a 

        23.01.2020 r. Czwartek

       1. Zamknięta od 2.

       2. Zamknięta od 57.

       3. Dąbrowskiego 3-12.,Pułaskiego 1-22. 

        24.01.2020 r. Piątek

       1. Miła, Kościelna 33-2, Judyma, Dzierżonia,

       2. Bałtycka 1a- 12.

       3. Zaścianek, Zgodna, Astrów, Morelowa.

       25.01.2020 r. Sobota

       1. Astrów 33 i 35, Malinowa 32-1, Jagodowa 21-1.

       2. Poziomkowa.

       3. Jarzębinowa, Poprzeczna.

       26.01.2020 r. Niedziela

       1. Pogodna, Nowa, Północna. 

       2. K. Miarki 29a, 29b.

       27.01.2020 r. Poniedziałek

        1. K. Miarki 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26,

        2. K. Miarki 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 28, 32,

        3. K. Miarki 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.